Zaprojektuj Plac zabaw INTER FUN

Zapraszamy wszystkich projektantów oraz architektów do współpracy z nami.

Darmowy serwis z projektami placów zabaw

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dodatkowy serwis internetowy z gotowymi pomysłami i aranżacjami placów zabaw. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.projekty-placow-zabaw.pl

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące poniższych projektów, prosimy o kontakt telefoniczny +48 91 4 22 33 99 lub wypełnić formularz kontaktowy w sprawie projektu placów zabaw. Na każde pytanie odpowiemy tak szybko, jak to jest możliwe. Zapraszamy serdecznie.

INSPIRACJE i gotowe aranżacje

Przedstawione rozwiązania można traktować jako inspirację do tworzenia fantastycznych miejsc rekreacji. Dowolnie modyfikuj kształt obiektu, rozmieszczenie wyposażenia oraz rodzaj nawierzchni.

Tworząc przedstawione tu projekty szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo, jakość oraz funkcjonalność. Zastosowane wyposażenie posiada certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z normami EN1176. Rozmieszczenie urządzeń jest zgodne z zasadami bezpieczeństwa oraz zdrowym rozsądkiem. Pobierz specyfikacje, rysunki DWG oraz wizualizacje. Wszystkie projekty udostępniamy nieodpłatnie!


Projekty wyposażenia placu zabaw dla dzieci


Plac zabaw PARK (3-8 lat)

Stalowe zabawki o podwyższonej odporności na zniszczenia. Przeznaczone dla dzieci młodszych oraz w wieku średnim. Plac zabaw z zabawkami z serii PARK to uniwersalny obiekt. Zabawki są proste dzięki czemu każde dziecko może się na nich bezpiecznie bawić. Urządzenia wykonano z solidnych materiałów i są bardzo odporne na zniszczenia. Doskonale nadają się do stosowania na publicznych obiektach. zobacz więcej »

Projekt placu zabaw huśtawka bujak drabinki

Projekt placu zabaw dla małych dzieci

Zabawki na plac zabaw dla niepełnosprawnych


Plac zabaw INTEGRADO (3+ lat)

Przedstawiamy serię projektów placów zabaw, które powstały z myślą o osobach niepełnosprawnych. Projekty placów zostały wyposażone w specjalistyczne urządzenia, zabawki czy instrumenty muzyczne, z których z łatwością będą mogły korzystać osóby niepełnosprawne. Huśtwki, zestawy oraz karuzele zostały przystosowane do zabawy przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Integracyjne obiekty to ważne miejsce spotkań dzieci zdrowych oraz niepełnosprawnych. Uczą wzajemnej tolerancji oraz umożliwiają dzieciom niepełnosprawnym uczestniczyć w normalnym życiu. Place zabaw z serii INTEGRADO zostały tak zaprojektowane aby wszystkie dzieci bez żadnych przeszkód mogły się razem bawić.  zobacz więcej »KONTAKT INTER-FUN

ul. T. Zana 6
71-161 Szczecin, Polska

Telefon / FAX

tel.: +48 91 422 33 99

Godziny pracy

Pon.-Pt: 8:00-16:00
Sob.-Nd.: nieczynne
Ciasteczka